top of page

MUST MULTISPORT TECHNOLOGY

MULTISPORT TECHNOLOGY (MUST) to suplementy zaprojektowane z myślą zarówno o zawodowych sportowcach jak i miłośnikach aktywnego stylu życia. Naszym nadrzędnym celem było stworzenie linii produktów dla sportowców reprezentujących różne dyscypliny olimpijskie, przebadanych laboratoryjnie, bez zawartości substancji niedozwolonych, których stosowanie będzie w pełni bezpieczne i przyniesie realne efekty. Ostatnią rzeczą, o którą powinni martwić się zawodowi sportowcy są testy antydopingowe. Muszą być pewni, że używane przez nich odżywki dadzą pożądane rezultaty, okazując się cennym składnikiem zróżnicowanej diety.

 

Suplementy sportowe zyskują obecnie ogromną popularność wśród ludzi ambitnych i aktywnych fizycznie. Dlatego jakość naszej pracy i podejmowane przez nas środki bezpieczeństwa – wykorzystujemy jedynie składniki najwyższej jakości, przebadane klinicznie, które spełniają wymagania najbardziej wymagających norm produkcyjnych – sprawiają, że nasze produkty stają się istotnym dodatkiem do codziennej diety.

Produkty MUST wytwarzane są w UE i spełniają wymogi odpowiednich przepisów, szczególnie przepisów opracowanych przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Przed dostawą, każda partia towaru jest dodatkowo badana przez niezależne akredytowane laboratoria. Ponadto, każdego z naszych dystrybutorów zaopatrzyliśmy w certyfikaty badań laboratoryjnych. W MUST nie mamy nic do ukrycia.

 

Wystrzegamy się nieuczciwych praktyk, jak choćby rozbieżności pomiędzy informacjami żywieniowymi podanymi na opakowaniu a rzeczywistym składem produktu. Potępiamy również nowe sposoby oszukiwania konsumentów poprzez stosowanie substancji sztucznie zawyżających zawartość niektórych składników bądź substytutów zastępujących składniki wymienione na opakowaniu, które, rzecz jasna, są znacznie tańsze od oryginalnych.

Setki firm działających na rynku składa najrozmaitsze obietnice. Wiele z tych obietnic dotyczy produktów innowacyjnych. Obietnice te, co prawda, pozwalają zwiększyć dochód, dla konsumenta są jednak zupełnie bezużyteczne.

 

Te tak zwane „produkty rewolucyjne” zwykle chronione są za pomocą wielu zastrzeżonych znaków handlowych. Znak handlowy to niejednokrotnie sposób na ukrycie szczegółów dotyczących niektórych mieszanek składników. To często wygodny kamuflaż, pozwalający zabezpieczyć producenta przed obaleniem jego pustych obietnic. Oczywiście tego typu produkty muszą być drogie. Wysoka cena ma usprawiedliwić ich „wartość”, ale przede wszystkim pokryć ogromne koszty promocji. 

Doszło do tego, że obecnie firmy konkurują ze sobą, tworząc produkty, które my nazywamy „fantomami”. Promowane jest bowiem przekonanie, że produkt „silniejszy” to produkt „lepszy”. Wszystko zaczęło się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to niektóre marki oferowały mieszanki zawierające nawet ponad 60 gramów białka w pojedynczej porcji.

 

Po roku 2010 pojawiła się ta sama tendencja w przypadku niektórych aminokwasów i innych „podrasowanych” ekstraktów. Promowany jest pogląd, że najlepiej sprzedające się produkty to te, które zawierają maksymalne dozwolone dawki, choć ich skład nie przekracza jeszcze limitów określonych przepisami. To, niestety, kolejna iluzja. 

Dzięki coraz większej dostępności internetu, a także ostatnim badaniom w dziedzinie odżywiania, społeczna świadomość i wiedza na temat suplementacji sportowej szybko wzrasta. Kiedyś kosmetyki i chirurgię plastyczną traktowano jako sprzeczną z naturą ingerencję w ludzki organizm. Podobnie i suplementy sportowe porównywane były do nielegalnych sterydów anabolicznych.

 

Obecnie jednak uważa się, że żadna dyscyplina sportu nie może funkcjonować bez szczegółowego planu dietetycznego, który bierze pod uwagę również odpowiednie suplementy. Nic więc dziwnego, że ów trend pojawił się także wśród miłośników sportów amatorskich. Wszyscy pragniemy być lepsi, wyglądać i czuć się lepiej, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nie ma w tym nic złego. To naturalne i bardzo zdrowe dążenie każdego człowieka. 

Produkty marki MUST zostały zaprojektowane tak, by ich moc była optymalna. Nasze suplementy zapewniają najlepsze rezultaty, niekoniecznie zawierając najwyższe dozwolone dawki składników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest inny, a na nasze dobre samopoczucie wpływa wiele czynników, między innymi płeć, masa ciała, a także satysfakcja z osiągnięcia osobistych celów. Dlatego w materiałach promocyjnych prezentujemy rzeczywiste zalety każdego z naszych produktów.

 

Unikając tak powszechnych dzisiaj chwytliwych, choć nieuzasadnionych, obietnic marketingowych, rzucamy naszej konkurencji wyzwanie, proponując produkty, które nie obiecują więcej niż faktycznie mogą dać. Wierzymy, że klienci docenią takie podejście, a kiedy wypróbują nasze odżywki, polubią je, przekonując się o uczciwości naszych intencji.  

Szybko wzrastająca popularność suplementów MUST to głównie skutek wzajemnej wymiany opinii między zadowolonymi konsumentami, co pokazuje, że cena odzwierciedla rzeczywistą wartość produktu.

 

Innymi słowy, cena produktu powinna pokrywać koszt składników, opakowania i bieżące nakłady producenta. Nie powinna zawierać wydatków generowanych przez przesadnie rozbudowane kampanie reklamowe, które potrafią podnieść cenę o 100, a nawet 200 % w stosunku do realnej wartości wyrobu. MUST zapewnia jedne z najniższych cen na rynku bez obniżania jakości swoich produktów. Tak naprawdę, nasze suplementy są częstokroć znacznie wyższej jakości niż produkty oferowane przez najdroższe marki. Stąd powszechne zadowolenie naszych klientów.  

Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz suplementów sportowych, produktów promujących zdrowie i pomagających w odchudzaniu, ale także skuteczne rozwiązania. Bez względu na cele naszych klientów, zawsze skupiamy się na podwyższeniu jakości ich życia. W razie potrzeby, pragniemy służyć pomocą nie tylko przy zakupie odpowiednich odżywek, ale także przy wyborze skutecznej diety i rodzaju treningu. Markę MUST współtworzy zespół ekspertów, sportowców i trenerów, a także doświadczonych naukowców i dietetyków, którzy na bieżąco śledzą najnowsze trendy i potrzeby miłośników sportu. Nie uszczęśliwimy cię, obiecując cudowne wyleczenie twoich dolegliwości. Możemy ci jednak pomóc w osiągnięciu sportowych celów. Jak powszechnie wiadomo, odpowiednia motywacja, aktywność fizyczna i dieta, a także właściwe suplementy to czynniki przyczyniające się do polepszenia zdrowia. Pragniemy stać się zespołem doradców, który pomoże Ci przeżyć życie lepiej, to znaczy, dłużej i w lepszym zdrowiu, czerpiąc z niego zadowolenie.    

MUST nie jest marką stworzoną dla określonej grupy sportowców, na przykład kulturystów, fighterów, czy biegaczy. Nasze suplementy zostały zaprojektowane z myślą o TOBIE! Twoje ciało i umysł z pewnością dostaną to, czego potrzebują. Nie trać czasu, szukając odżywek, których producenci obiecują szybkie lecz nieosiągalne rezultaty. Postaw na MUST! Z nami na pewno osiągniesz swoje cele!

 

Wierzymy, że korzystanie z żywności i suplementów sportowych powinno być wygodne i przyjemne. Dlatego w MUST postawiliśmy na estetykę, pyszne smaki i wygodne opakowania.

 

Witaj w świecie MUST, gdzie jakość, bezpieczeństwo i ekonomia to źródła dobrej zabawy, energii i zadowolenia.  

Jeśli brak Ci doświadczenia, pozwól nam wszystkim się zająć. Przygotujemy zbilansowaną dietę z optymalnym zestawem składników pokarmowych i zaproponujemy zestaw ćwiczeń dostosowanych do twoich wymagań, a ty ukształtujesz swoje ciało według własnych potrzeb. Jeśli jesteś sportowcem, bez względu na stopień zaawansowania, ciesz się wynikami swojej pracy, nie obawiając się, że sobie zaszkodzisz. Używaj suplementów, które są bezpieczne i skuteczne. MUST to pełna przejrzystość – otrzymasz dokładnie to, co obiecujemy. Nie zabawiamy się ani nie eksperymentujemy na naszych klientach. Każdy składnik naszych produktów jest skuteczny, spełniając przy tym wymagania odpowiednich przepisów. Pamiętaj, że zaszkodzić swojemu organizmowi można nie tylko odnosząc kontuzję. Brak pewnych składników pokarmowych może doprowadzić do przemęczenia psychicznego i fizycznego, i do utraty motywacji. Również przedawkowanie może mieć szereg negatywnych efektów ubocznych.

bottom of page