top of page

TEST SPORT

zalety:

składniki przebadane klinicznie • optymalne proporcje estrogenu i testosteronu • stymulacja siły, energii i wydolności • wydajniejsza aktywność fizyczna i psychiczna • poprawa libido i funkcji seksualnych • bezpieczny skład i brak efektów ubocznych

masa:

126 g / 90 tabletek • 30 porcji

smaki:

tabletki bezsmakowe

kvmust_test2.jpg

SKŁADNIKI

porcja: 3 tabletki

liczba porcji w opakowaniu: 30

w 1 tabletce

w 3 tabletkach

DAA (kwas D-asparaginowy)

Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris L. – ziele)

Maca (Lepidium meyenii Walp. – korzeń)

Kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum L. – nasiona)

L-arginina

Palma sabałowa (Sabal minor – owoc)

Żeń-szeń właściwy (Panax ginseng C.A. Mey – korzeń)

500 mg

83,3 mg

83,3 mg

83,3 mg

83,3 mg

83,3 mg

33,3 mg

1500 mg

250 mg

250 mg

250 mg

250 mg

250 mg

100 mg

składniki:

DAA (kwas D-asparaginowy), buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris L. – ziele), maca (Lepidium meyenii Walp. – korzeń), kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum L. – nasiona), L-arginina, palma sabałowa (Sabal minor – owoc), żeń-szeń właściwy (Panax ginseng C.A. Mey – korzeń), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja wypełniająca – sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

zalecane spożycie:

Spożywać 1 tabletkę wieczorem przed snem na pusty żołądek.

opis produktu:

Chociaż testosteron produkowany jest zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, uważany jest za męski hormon płciowy. Podobnie, organizm mężczyzny produkuje estrogen, jest on jednak uważany za żeński hormon płciowy. Po osiągnięciu dojrzałości u chłopców zaczyna pojawiać się owłosienie na twarzy i innych częściach ciała, ich mięśnie tężeją, a barki poszerzają się. Pojawia się także wzmożony popęd seksualny. Powszechnie uznaje się, że ów popęd silniejszy jest u mężczyzn niż u kobiet oraz oraz że mężczyźni szukają okazji do seksu częściej niż kobiety, dla których z kolei w relacjach ważniejsza jest więź emocjonalna, a także aspekty towarzyskie i kulturalne. I to właśnie testosteron jest źródłem tej różnicy.

Z jednej strony nasze ciągle zmieniające się środowisko sprawia, że nastolatki szybciej dorastają, z drugiej przyczyniając się do szybszego spadku poziomu testosteronu. Pomimo, że poziom ten zmienia się przez całe życie, choroby cywilizacyjne, wzrastający poziom stresu, niewielka ilość snu i wszechobecne lęki oznaczają, że już po trzydziestce, a czasem nawet przed, u wielu mężczyzn popęd seksualny słabnie, a mięśnie nieco wiotczeją. W rzeczywistości postępująca impotencja i zmiany sylwetki w tym wieku dotyczą obu płci. Niemożność uprawiania seksu może prowadzić do stanów depresyjnych i zniszczyć niejedną relację intymną.

Wybierając mniejsze zło, stosuje się różne terapeutyki, łącznie ze steroidami anabolicznymi, czyli terapie testosteronowe, które mają na celu wyleczenie hipogonadyzmu – schorzenia polegającego na tym, że gruczoły płciowe nie wydzielają hormonów lub wydzielają ich niewiele. Na szczęście w dziewięćdziesięciu pięciu przypadkach na sto scenariusz nie jest aż tak drastyczny, jednak przyjmowanie tego typu leków często powoduje więcej skutków ubocznych niż pożądanych efektów. Do skutków tych należą szkodliwe zmiany poziomu cholesterolu, testosteronu i innych hormonów, nadciśnienie, uszkodzenia wątroby, nerek i mięśnia sercowego, zmęczenie mięśni, zerwanie ścięgien oraz rabdomioliza, nie wspominając już o dolegliwościach dermatologicznych i psychicznych. W rezultacie, zamiast wzmocnienia libido, skutki mogą być wręcz odwrotne. Aspekty etyczne wykorzystania środków dopingujących (PED), które mają zapewnić niesprawiedliwą przewagę w sporcie, mogą oczywiście nie być przekonujące dla wszystkich, dopóki ich użycie nie skutkuje dyskwalifikacją lub procesem sądowym. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że do nielegalnych substancji, których niepożądane efekty uboczne zostały potwierdzone, należą GH, DMAA, DHEA, DIM, wszystkie typy SARM oraz prohormony.

Chcąc się cieszyć dobrym zdrowiem bez dopingu, a jednocześnie zwiększyć wydolność i wzmocnić popęd seksualny za pomocą legalnych środków ergogenicznych, można skorzystać z takiego produktu jak MUST TEST SPORT, którego skład zawiera wyłącznie substancje oficjalnie zalegalizowane, które zestawiono w optymalnych proporcjach. Kwas asparaginowy (DAA) to aminokwas, który, jak wskazują liczne badania, może zwiększyć wydzielanie hormonów, na przykład hormonu luteinizującego, hormonu folikulotropowego oraz hormonu wzrostu, co skutkuje intensywniejszym wydzielaniem testosteronu i zwiększeniem siły. Buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris) wzmaga libido i funkcje seksualne zarówno u kobiet jak mężczyzn, niwelując hipoaktywne zaburzenie pożądania (HSDD). Wydaje się też środkiem skutecznie zwiększającym liczbę plemników u mężczyzn. Może także obniżyć ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Maca, korzeń Lepidium meyenii, zwany także „naturalną viagrą”, może zniwelować dysfunkcje seksualne, zwiększyć płodność, a także podnieść poziom energii, zwiększając w ten sposób wydolność. Neutralizuje również działanie wolnych rodników i zabezpiecza przed wystąpieniem stresu oksydacyjnego. Wstępne badania nad kozieradką wskazują, że podnosi ona poziom testosteronu, usprawniając funkcje seksualne u mężczyzn. Odgrywa też rolę w regulacji apetytu, poziomu cukru we krwi oraz w leczeniu cukrzycy typu 1 i 2. Obniża także ryzyko wystąpienia zapaleń i pomaga zwiększyć produkcję mleka u karmiących matek. L-arginina usprawnia przepływ krwi i zwiększa produkcję tlenku azotu, obniżając w ten sposób ciśnienie krwi, co pomaga obniżyć ryzyko wystąpienia chorób serca i cukrzycy typu 2. Usprawnia ona także funkcje układów krążenia, rozrodczego, oddechowego, moczowego, pokarmowego i odpornościowego. Palma sabalowa może pomóc w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH) oraz niwelować objawy ze strony dolnych dróg moczowych (LUTS). Blokując 5-alfa-reduktazę, enzym, który może obniżyć poziom dihydrotestosteronu (DHT), może ona usprawniać funkcje seksualne u mężczyzn i zlikwidować łysienie dzięki zwiększonemu przyrostowi owłosienia. Żeń-szeń, jako mocny przeciwutleniacz, może zmniejszyć ryzyko wystąpienia zapaleń. Pomaga także usprawnić funkcje umysłowe, poprawiając nastrój i pamięć. Uważa się również, że podnosi on poziom energii, może być zatem stosowany w leczeniu problemów z erekcją, co jest związane z produkcją tlenku azotu i zwiększonym przepływem krwi.

 

Skład MUST TEST SPORT wskazuje, że jest to być może najlepszy wybór, jeśli chodzi o boostery testosteronu dostępne na rynku. Jeśli chcesz wykazać się na siłowni i w łóżku, cieszyć się końskim zdrowiem, siłą tura i popędem bonobo, MUST TEST SPORT jest najlepszym rozwiązaniem.

bottom of page